O NAS

STYL I TECHNIKA JAZDY SKUTEREM ŚNIEŻNYM

Szkoła skuterów śnieżnych - nauka jazdy skuterem śnieżnym

Snow Akademia to szkoła jazdy skuterami śnieżnymi, założona przez Oskara Pieprzaka, wielokrotnego zwycięzcę rajdów przeprawowych na quadach, zdobywcę Pucharu Polski w 2013 roku oraz Mistrzostwa Polski w 2015 roku. Sporty motorowe nie mają przed nim tajemnic. Jest to szkoła jazdy skuterem śnieżnym dla początkujących jak i zaawansowanych riderów, którzy pragną się doskonalić i podnosić swoje umiejętności. Podczas szkoleń Oskar uczy poprawnej techniki jazdy skuterem śnieżnym po górach, lasach i w najtrudniejszych miejscach Podhala. Jazda skuterem śnieżnym to przede wszystkim technika i umiejętność zachowania się w każdych warunkach terenowych. Pokonywanie podjazdów oraz mocnych zjazdów to elementy każdego szkolenia.

Jeśli jazda skuterem śnieżnym sprawia Ci trudność, budzi obawy – przyjedź na szkolenie by zminimalizować ryzyko prawie do zera. Pod okiem jednego z najlepszych quadowców przeprawowych w Polsce, zobaczysz jak prostym i nieskomplikowanym pojazdem są skutery śnieżne, nabierzesz pewności siebie i zaufania do skutera. W każdych warunkach terenowych dasz sobie radę, będziesz miał bardzo precyzyjną wiedzę jak jeździć skuterem śnieżnym.

Snow Akademia to szkoła jazdy skuterem śnieżnym, otwierająca dla wszystkich drogę do wiedzy i doświadczenia jakie zdobywaliśmy na quadach i skuterach śnieżnych przez wiele lat. Tutaj budujemy świadomości czym są skutery śnieżne, jakie mają możliwości i gdzie jest granica ich możliwości.

Prowadzimy szkolenia jazdy na skuterach śnieżnych dedykowane dla służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska oraz jednostek taktycznych. Każde szkolenie zakończone jest uzyskaniem certyfikatu. Wszystkie szkolenia prowadzi Oskar Pieprzak.

nauka-jazdy-na-skuterach-snieznych-szkolenia-zdj-03
nauka-jazdy-na-skuterach-snieznych-szkolenia-zdj-23
nauka-jazdy-na-skuterach-snieznych-szkolenia-zdj-12
snowmobile-icon

DOŚWIADCZENIE w RAJDACH

Setki imprez na quadach i skuterach śnieżnych, tysiące kilometrów przejechanych w rajdach, 11 lat doświadczenia, większość imprez na podium oraz dwa Tytuły Mistrza Polski.

szkolenia-icon

DOŚWIADCZENIE w SZKOLENIACH

Profesjonalnie podchodzimy do każdego szkolenia, terenu oraz oczekiwań uczestników. Gwarantujemy najwyższy i bardzo skuteczny poziom szkolenia.

organizacja-icon

DOŚWIADCZENIE w ORGANIZACJI

Na co dzień nasza firma organizuje eventy, wyprawy na quadach i skuterach śnieżnych, obsługujemy największe firmy w Polsce, zawsze stawiając na jakość i oczekiwania klienta. Tak, dokładnie tak organizujemy szkolenia.

Scroll to top