O NAS

STYL I TECHNIKA JAZDY SKUTEREM ŚNIEŻNYM

Szkoła skuterów śnieżnych - nauka jazdy skuterem śnieżnym

Snow Akademia to szkoła jazdy skuterami śnieżnymi, założona przez Oskara Pieprzaka, wielokrotnego zwycięzcę rajdów przeprawowych na quadach, zdobywcę Pucharu Polski w 2013 roku oraz Mistrzostwa Polski w 2015 roku. Sporty motorowe nie mają przed nim tajemnic. Jest to szkoła jazdy skuterem śnieżnym dla początkujących jak i zaawansowanych riderów, którzy pragną się doskonalić i podnosić swoje umiejętności. Podczas szkoleń Oskar uczy poprawnej techniki jazdy skuterem śnieżnym po górach, lasach i w najtrudniejszych miejscach Podhala. Jazda skuterem śnieżnym to przede wszystkim technika i umiejętność zachowania się w każdych warunkach terenowych. Pokonywanie podjazdów oraz mocnych zjazdów to elementy każdego szkolenia.

Jeśli jazda skuterem śnieżnym sprawia Ci trudność, budzi obawy – przyjedź na szkolenie by zminimalizować ryzyko prawie do zera. Pod okiem jednego z najlepszych quadowców przeprawowych w Polsce, zobaczysz jak prostym i nieskomplikowanym pojazdem są skutery śnieżne, nabierzesz pewności siebie i zaufania do skutera. W każdych warunkach terenowych dasz sobie radę, będziesz miał bardzo precyzyjną wiedzę jak jeździć skuterem śnieżnym.

Snow Akademia to szkoła jazdy skuterem śnieżnym, otwierająca dla wszystkich drogę do wiedzy i doświadczenia jakie zdobywaliśmy na quadach i skuterach śnieżnych przez wiele lat. Tutaj budujemy świadomości czym są skutery śnieżne, jakie mają możliwości i gdzie jest granica ich możliwości.

Prowadzimy szkolenia jazdy na skuterach śnieżnych dedykowane dla służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska oraz jednostek taktycznych. Każde szkolenie zakończone jest uzyskaniem certyfikatu. Wszystkie szkolenia prowadzi Oskar Pieprzak.

nauka-jazdy-na-skuterach-snieznych-szkolenia-zdj-03
nauka-jazdy-na-skuterach-snieznych-szkolenia-zdj-23
nauka-jazdy-na-skuterach-snieznych-szkolenia-zdj-12
snowmobile-icon

DOŚWIADCZENIE w RAJDACH

Setki imprez na quadach i skuterach śnieżnych, tysiące kilometrów przejechanych w rajdach, 11 lat doświadczenia, większość imprez na podium oraz dwa Tytuły Mistrza Polski.

szkolenia-icon

DOŚWIADCZENIE w SZKOLENIACH

Profesjonalnie podchodzimy do każdego szkolenia, terenu oraz oczekiwań uczestników. Gwarantujemy najwyższy i bardzo skuteczny poziom szkolenia.

organizacja-icon

DOŚWIADCZENIE w ORGANIZACJI

Na co dzień nasza firma organizuje eventy, wyprawy na quadach i skuterach śnieżnych, obsługujemy największe firmy w Polsce, zawsze stawiając na jakość i oczekiwania klienta. Tak, dokładnie tak organizujemy szkolenia.

Ucz się od najlepszych... bądź najlepszy...

dostępne terminy szkoleń na 2019 rok...

ZESPÓŁ

DAWID GRYTA

DAWID GRYTA

OBSŁUGA KLIENTA
OSKAR PIEPRZAK

OSKAR PIEPRZAK

INSTRUKTOR
Scroll to top